התחברות/הצטרפות

a

חברת מועדון? מגיע לך מתנה בשווי 250 ₪
ברכישה מעל 599 ₪ | יש לרשום בהערות בסיום ההזמנה: מתנה בכסף \ בזהב

C’ CLAIR’s story

את האהבה שלי ליופי, לעיצוב ולתכשיטים ספגתי בבית הפריזאי שבו גדלתי: ארון הבגדים של אמא שלי היה מגרש משחקים בשבילי וקופסת התכשיטים שלה הכילה הרבה יותר ממה שנדמה. כל חרוז או אבן חן יכלו ביום המחרת להפוך לשרשרת או צמיד חדש וכל אאוטפיט שאיתו יצאתי מהבית לא היה שלם בלי תוספת של תכשיטים שיצרתי בעצמי. לי זה הרגיש טבעי ונכון, אבל האנשים סביבי שהתפעלו ושאלו “מאיפה?” גרמו לי להבין שאולי יש פה משהו מעבר.

ואתן יודעות איך זה. אם יש לך יעוד בחיים, כנראה שבסוף הוא ימצא אותך. אותי, הוא תפס אי שם בהודו, בשווקים, כשמילאתי שקיות עם אבני חן בלי מטרה מיוחדת. פשוט לא יכולתי להחזיק את עצמי מול כל היופי, העושר, הצבעוניות והטקסטורות. הנחתי אותן מולי ולרגע, חזרתי להיות הילדה הזו שמשחקת בקופסת התכשיטים של אמא שלה, ועפה עם החלומות שלה הכי רחוק שהיא יכולה.

C

C’ Clair’s story

My passion for beauty, design and jewelry was carefully sewn in the Parisian house where I grew up. My mother’s wardrobe was like my playground, her jewelry box encased a world with so much more than it seemed.

Every bead or gemstone was transformed into a new necklace or bracelet the next day and every outfit was not complete without the magic touch of a jewelry piece of mine.

For me, it felt so natural, but as people around me would ask, “Where does this piece come from?”, I started to realize that perhaps I had inherited a special gift

חזרתי לארץ, למדתי צורפות, וכל החוליות הסתדרו במקומן יחד לתכשיט חדש – C’ CLAIR, “זה ברור” בצרפתית. מותג התכשיטים הנשי והקסום שלי, בו אתן ואני יחד יכולות להיות כל מה שנרצה, כל יום מחדש. צמחתי וגדלתי ביחד איתכן, ולכן הרגשתי שלמרות המרחב הוירטואלי המחבק שמפגיש בינינו מדי יום, עדיין לחיוך של עובדת מסורה, למראה התכשיט בעיניים ולתחושת הטקסטורה שלו בידיים יש ערך מוסף שלא יסולא בפז. זו הסיבה שהקמתי ל – C’ CLAIR  חנות מעוצבת בסטייל עם ריח נוטף שיק של חו”ל. חנות שבה עובדות, כמו בשאר מחלקות המותג, רק נשים. נשים שאוהבות מה שהן עושות, מאמינות במותג ושותפות מלאות להצלחה המדהימה שלו.  

העגלה שלך
דילוג לתוכן